Адміністрація JURADO гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої як від зареєстрованих, так і незареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. & JURADO гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар потрібне місце в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.
Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти & nbsp; info@jurado.od.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Представники JURADO ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

  1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю JURADO . Використання таких об'єктів & nbsp; встановлено чинним законодавством.
  2. На сайті & nbsp; JURADO & nbsp; є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. & Nbsp; JURADO & nbsp; не несе відповідальності за & nbsp; відомості, & nbsp; публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості і безпеку:

  1. JURADO гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам.
  2. У певних обставинах & nbsp; JURADO & nbsp; може попросити Вас надати особисту інформацію. Надана інформація & nbsp; використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
  3. У разі реєстрації особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі Кабінет.
  4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, & nbsp; JURADO & nbsp; з Вашого явного згоди може надсилати на & nbsp; вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
  5. Як і багато інших сайтів, & nbsp; JURADO & nbsp; використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. & Nbsp; Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
  6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.